Domy z Bali

Domy z Bali

Dom jest miejscem, w którym spędzamy największą część naszego życia. Nic dziwnego, iż każdy z nas marzy, aby był on idealny. To w nim bowiem dzielimy codzienne troski z innymi domownikami oraz celebrujemy ważne wydarzenia w naszym życiu. Istotne jest zatem, aby stworzyć miejsce w pełni nas odzwierciedlające, w którym każdy dzień spędzony będzie z uśmiechem na twarzy.

Domy z bali tworzą niepowtarzalny klimat, nie tylko czujemy się w nich bliżej natury, ale przede wszystkim stanowią one naszą bezpieczną przystań.

Połączenie talentu i kreatywności z wieloletnim doświadczeniem

Stworzenie idealnego projektu oparte jest na współpracy. Dzięki rozmowie poznajemy wizję klienta oraz jego wstępne oczekiwania. Dom tworzymy dla domowników, zatem powinien być on stworzony wyłącznie z myślą o nich. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta przez ten czas wiedza sprawiają, iż wiemy jak zrealizować idealny projekt. Cdom od lat buduje domy z bali, które charakteryzuje jakość, funkcjonalność oraz estetyka wykonania. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, w które wkładamy całe swoje serce. Widać to zarówno w całości projektu, jak i w każdym, pojedynczym szczególe. Połączenie talentu i kreatywności z zamysłem architektonicznym to gwarancja wspaniałej realizacji, która zachwyci wszystkim domowników. Lubimy wykorzystywać znane nam rozwiązania, co nie znaczy, iż zamykamy się na nowe pomysły.

Nasz zespół stale pogłębia swoją wiedzę i szuka nowych rozwiązań – zarówno estetycznych, jak i również technologicznych. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem budynków, ale także jego otoczeniem oraz wnętrzem. Każdy element jest wówczas dopełnieniem całości.

Nowoczesność czy klasyka?

W jakim stylu tworzone są domy z bali? Odpowiedź jest bardzo prosta – w każdym! Jesteśmy w stanie zrealizować każdą wizję naszego klienta. Nie boimy się żadnych wzywań. Zaprojektujemy nowoczesny oraz minimalistyczny dom osobom, które uwielbianą nowatorskie pomysły. Natomiast tym, którzy wolą tradycyjne rozwiązania, na pewno spodoba się projekt w bardziej klasycznym wydaniu. Bez względu na to, na jaki styl klient się zdecyduje, dom wybudowany na jego podstawie na pewno sprosta jego wymaganiom i stanowić będzie spełnienie marzeń. Jeżeli pragniesz bajkowego domu w romantycznym towarzystwie zielonego ogrodu lub marzy Ci się nowoczesne połączenie drewna z kamieniem i prostymi kształtami, skontaktuj się z nami!

Jak powstają domy z bali?

Bardzo ważnym krokiem jest wybór rodzaju bali. Drewno wykorzystane w trakcie budowy jest w formie surowej – schnie po wzniesieniu całej konstrukcji. Należy pamiętać, iż prace wykończeniowe powinny nastąpić po osadzeniu się budynku. Najczęściej wykorzystywane drewno to: sosna, świerk, jodła oraz modrzew. Może być to zarówno budulec nowy, jak i również zdobyty podczas rozbiórki starszych domów. Niezmiernie ważne jest również przygotowanie oraz zabezpieczenie podłoża, bowiem w trakcie budowy drewno cały czas pracuje.

Zrealizowane przez Cdom projekty oraz wybudowane na ich podstawie domy z bali są najlepszą próbką naszych możliwości. Realizacje, jakimi się zajmowaliśmy to domy kryte strzechą, nowoczesne z płaskim dachem, łączone z garażem, podpiwniczeniem czy basenem. Każdy z projektów oparty był na balach drewnianych, gdyż to one stanowią główny nasz budulec. Skupiamy się na funkcjonalnym wykorzystaniu przestrzeni oraz wydobyciu całego potencjału. Estetyka odgrywa ogromną rolę, jednak praktyczność jest jej nieodłącznym towarzyszem. Nie powielamy gotowych realizacji. Każdy dom, jaki zaprojektujemy to gwarancja unikatowości oraz oryginalności. Powód ku temu jest prozaicznie prosty – każdy klient traktowany jest indywidualnie.